Skip to content

Špatná investice Romana Janouška

23/03/2012

aneb

Kolik a komu bude Bárta vracet?

U soudu který řeší vstřícný Motivační program po akcionáře a zaměstnance VeVerek zaznělo před pár týdny, že první investoři – pánové Hrdlička a Janoušek „pomohli“ na počátku cesty do Poslanecké sněmovny Vítu Bártovi a jeho spoluakcionářům 200 miliony korun.

Jak se zdá, VeVerky, dceřinná firma ABL, jejich peníze účelně využila a nakoupila od BISky odposlechy i vůči svým donátorům.  V okamžiku, kdy se volební preference pravdomluvných lovců dinosaurů pohybují kolem 3%, dá se investice do VeVerek považovat za zmařenou.  Není tedy opravdu nic divného, když se  investoři snaží zachránit co se dá a žádají své prachy zpět.

Vidím to úplně v barvách, Janoušek poté co v televizi viděl přenos ze soudní síně s VV, volá Bártovi, že by byl rád, kdyby mu těch 100 mega, co jim půjčil, mohl vrátit. Exministr dopravy pokládá mobil, bere ze sejfu obálku s nejdražší flashkou v Čechách a volá žurnalistovi Kmentovi, kterému se říká investigativní, aby si přijel pro další  materiály.

Aféra Kolibřík volá Mazlovi, Mazel volá Kolibříkovi je na světě.

Po té, co si Roman Janoušek v minulých dnech v MfD přečetl, za co superguru utratil jeho prachy a po té, co mu loutkovodič Radka Johna oznámil, že peníze nejsou a vracet se nic nebude, byla láhev celkem pochopitelná úniková cesta z reality.

Teď jsem jen zvědavý, jestli se ho policie a soudy pokusí do reality vrátit.

(A taky, co ještě skrývá sejf Víta Bárty).

Reklamy
No comments yet

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: